פרסום ושיווק

אסם: איל ארד מונה למנכ"ל חברת הסחר

ארד חוזר לקדמת שוק המזון אחרי שנה בתפקיד סמנכ״ל המכירות של גלידות פלדמן. לפני כן הקים יחד עם אריק שור חברת מזון שנכשלה. חטיבת הסחר באסם אחראית על ניהול הפעילות המסחרית של הקבוצה עם רשתות השיווק והשוק הפרטי

נורית קדוש 13:4425.02.21

אסם מגייסת מחוץ לארגון. החברה מינתה את איל ארד לתפקיד מנכ"ל חברת הסחר של קבוצת אסם נסטלה. ארד יחליף את ניר מטוסביץ, שמונה לפני כשבועיים לתפקיד סמנכ״ל הסחר של שופרסל.

 

 

 

ארד חוזר לקדמת שוק המזון אחרי שנה בתפקיד סמנכ״ל המכירות של גלידות פלדמן, שקדם לה נסיון פחות מוצלח כעצמאי, שפעל יחד עם אריק שור להקים חברת מזון. המיזם נכשל ולאחרונה הוגשה תביעה נגד שור וארד, על ידי משקיע שטוען כי נגרמו לו נזקים בשל קלות דעת ופזיזות של השניים. הנסיון להקים חברת מזון, יצא לדרך לאחר שפרש ארד מתפקידו כסמנכ״ל המכירות של תנובה. זאת בעקבות פיטוריו של שור ב-2016 מתפקיד מנכ״ל הקבוצה.

 

 

איל ארד איל ארד צילום: חיים אפרייט

 

חטיבת הסחר באסם אחראית על ניהול הפעילות המסחרית של הקבוצה עם רשתות השיווק והשוק הפרטי. מערך המכירות שלה מפיץ לשוק המאורגן והפרטי בכל רחבי הארץ מוצרים יבשים, מצוננים וקפואים הכוללים את מותגי אסם, נסטלה, צבר, טבעול, מטרנה, בונז'ור וכן מוצרים של יצרנים נוספים וביניהם עוף טוב, דורות, בית השיטה ותפוגן.

x