"מספר הסטארטאפים בטראוול-טק הישראלי מוכפל כל שלוש שנים"

קהילת ה-TravelTech הישראלית מונה כבר למעלה מ-300 סטארטאפים ו-400 יזמים. איתי גרין, מייסד הקהילה, אומר כי השילוב בין הסטארטאפים לבין תעשיית התיירות המסורתית מקנה לשני הצדדים יתרונות גדולים

מאור שלום סויסה 16:3311.07.18
קהילת הסטארט-אפים הישראליים בתחום התיירות - TravelTech - מונה כיום יותר מ-300 חברות ו-400 יזמים, והיא גדלה בקצב מואץ ומכפילה את מספרה כל 3 שנים. כך אומר איתי גרין, מייסד קהילת הטראוול-טק הישראלית, ITTS. 

 

ועידת התיירות של כלכליסט תתקיים ביום ד' 18 ביולי. לפרטים והרשמה לחצו כאן

 

לקראת ועידת התיירות של כלכליסט שוחחנו עם איתי גרין. "הקהילה המקומית מהווה אבן שואבת עבור תאגידים בינלאומיים שמגיעים ארצה ומקימים מרכזי פיתוח כדי ליהנות מיתרונות היזמות הישראלית בתחומי הטכנולוגיה והתיירות".

 

לדברי גרין גם ענף התיירות המקומי - בתי מלון, מסעדות, סוכני נסיעות - נהנים מהקירבה הפיזית לסטארט-אפים המתמחים בתחומי התיירות: "כל הסטארטאפים הישראלים נמצאים במרחק של עד שעה נסיעה מכל התאגידים המקומיים הגדולים וכולם דוברי עברית. היתרון הוא שניתן לחבר בקלות את הסטארטאפיסטים בעלי הידע הטכנולוגי אל חברות התיירות המסורתית בעלות הידע והניסיון שנצבר במשך השנים, וליישם אצלן את הפיתוחים של הטראוול-טק המקומי, לפני שיוצאים לכבוש את העולם.  

איתי גרין, מייסד קהילת ה-TravelTech הישראלית איתי גרין, מייסד קהילת ה-TravelTech הישראלית צילום: טל אזולאי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x