כנס נשים יוזמות פברואר 2018

כנס יוזמות 2018

היזמת החרדית חדוה קלינהנדלר: "דווקא הרקע השונה שלי הביא לכך שידעתי יותר בתחומים רבים"

קלינהנדלר, מייסדת ומנכ"לית Emerj, שהחלה כבלוגרית והפכה לעיתונאית, סיפרה כי הרקע השונה שלה ביחס לעיתונאים אחרים היווה יתרון: "הגעתי מעולם הבלוגים והייתי מחוברת למה שבחוץ - וגיליתי שיש כל מיני ארגזי כלים"

ספי קרופסקי 12:2725.02.18

"מתוך הנסיבות הספציפיות שלי הבנתי שאלה מאיתנו שמשקיעים שנים בליצור ארגזי כלים סטנדרטיים - נעדרים את היכולות הבסיסיות. דווקא בתור מנהלים בעולם החדש, ארגז כלים אלטרנטיבי הוא יותר חשוב" - כך אמרה חדוה קלינהנדלר, יזמת היי-טק ומייסדת ומנכ"לית Emerj בכנס יוזמות 2018 של "כלכליסט" הבוקר (א') בתל אביב.

 


 

קלינהנדר, חרדית המתגוררת בבני ברק, החלה לכתוב בלוג עיצוב שלבסוף קיבל תהודה גדולה ועם הזמן הפכה לעיתונאית בתחום. היא התייחסה בדבריה לסיוע שקיבלה מצד מנטוריות שעזרו לה לבנות את הקריירה שלה בתחום, מה שהוביל לבסוף להקמת החברה שבראשה היא עומדת, המחברת בין עובדים המעוניינים להתקדם בקריירה לבין האנשים הרלוונטיים בתוך הארגון שיכולים לייעץ להם וללוות אותם מתוך נסיונם ומומחיותם.

 

 

 

בדבריה סיפרה כי הספר האהוב על ילדיה בימים אלה הוא "עולם האגדות" המאגד בין סיפורים מוכרים ושונים באופן אינטראקטיבי, "צריך לאסוף למשל שבר מנעל הזכוכית של סינדרלה או דמעה של פיה", הדגימה. מכאן השליכה את הספר על ארגז הכלים שכל אחת צריכה לבנות על מנת לקדם את הקריירה. "כשאנחנו ילדות או נערות וחושבות על הקריירה שלנו, אנחנו מתחילות להרכיב את ארגז הכלים שלנו - לימודים גבוהים בנושא מסוים, לבנות רשתות, מישהי דיברה על תוכנית לנערות לעודד אותן להיכנס להייטק. נורא חשוב לנו לאסוף את הדברים המדויקים כדי שתהיה לנו אפשרות, אחרת אנחנו לא חושבות שיש לנו כרטיס כניסה".

 

חדוה קלינהנדלר, מייסדת ומנכ"לית emerj חדוה קלינהנדלר, מייסדת ומנכ"לית emerj צילום: עמית שעל

 

בהמשך דבריה ציינה כי דווקא הרקע השונה שממנו הגיעה ביחס לעיתונאים אחרים - הביא לכך שגילתה "שיש הרבה תחומים שידעתי עליהם יותר, הגעתי מעולם הבלוגים והייתי מחוברת למה שבחוץ - גיליתי שיש כל מיני ארגזי כלים. זה הפך למיני סוכנות של תוכן ושיווק שבהמשך פנו אלי חברות לשיתופי פעולה בגלל שראו בזה משהו קצת שונה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x