שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מילון כלכליסט
קידום אתרים
קידום אתרים 
 

בניית קישורים ופרסום כתבת יח"צ עם חברת best links בתקופת הקורונה

אין ספק כי תקופת הקורונה היא תקופה מאתגרת בעבור הקהל העסקי. אולם, דווקא עכשיו זה הזמן לנצל את המומנטום ולבצע רכישה של אנקורים וקישורים דרך חברת best links – כחלק מתהליך של קידום האתר

בשיתוף best links 15.10.20

בעלי אתר? זה הזמן לבצע קידום אתרים איכותינגיף הקורונה הוביל לשינוים דרמטיים בכל הקשור להרגלי הצרכן. למעשה, בשל הגבלות הריחוק החברתי וכן הצורך של הצרכנים לקבל את השירות נדרשים בעלי עסקים לבצע התאמות, ובהתאם לכך לעבור מהפלטפורמה הפיזית (קרי החנות) לפלטפורמה הדיגיטלית, וספציפית גוגל. גוגל מהווה נכון להיום את נתיב הפרסום והשיווק הטוב ביותר, וזאת בשל העובדה כי מדי יום נכנסים למנוע החיפוש מיליוני גולשים. מדובר בפוטנציאל פרסומי עצום, ובתקופה שבה רוב הצרכנים נכנסים מדי יום לגוגל, מדובר בהזדמנות יוצאת דופן בעבורכם כבעלי האתר לבצע קידום אתרים, בליווי של חברה מקצועית ומובילה בתחומה. חברת best links מתמחה בתחום של קידום אתרים ומספקת שירות בניית קישורים מזה שנים רבות, ומספקת לכל לקוח את המעטפת הנכונה לו. באמצעות המידע אותו תקבלו כאן, תוכלו גם אתם כבעלי אתרים לקדם את האתר ולהכפיל את ההכנסה והחשיפה של האתר, כפי שנסביר כעת.

 

מדוע חשוב לבצע קידום אתרים ובהתאם לכך גם בניית קישורים?

 

קידום אתרים מהווה פעולה בסיסית אותה כל בעל אתר מחויב לבצע. ללא קידום אתרים אורגני, לא ניתן להעלות את האתר לראש תוצאות החיפוש ובהתאם לכך לחשוף אותו לקהל הגולשים. מחקר אשר נעשה לאחרונה גילה כי 80% מהגולשים אינם בוחנים את דפי החיפוש מעבר לעמוד השני, ולכן כאשר התחרות גדולה – נדרש לבצע פעולה של קידום אתרים. קידום אתרים אורגני הוא למעשה פרויקט רחב היקף המתבצע באמצעות מספר טכניקות וכלים, כאשר אחד הכלים המרכזים אשר עומדים לרשותנו הוא בניית קישורים כמו גם פרסום כתבות. באמצעות בנייה של קישורים איכותיים. הנחת היסוד של בניית קישורים לקידום אתרים נוגעת לכך כי ככל שהתשתית של האתר טובה יותר מבחינת המלל (כלומר תוכן שקולע לטעמי הצרכן) כך האתר יהיה רלוונטי, ובהתאם לכך יעלה בדירוג בשורת החיפוש של מנוע החיפוש המוביל בעולם. נוסף לכך, באמצעות בנייה של קישורים ניתן להעלות את האמינות של האתר בעייני האלגוריתם של גוגל, בשל בנייה נכונה המתבצעת באמצעות קישורים איכותיים. מדובר בפרוצדורה לא פשוטה ולכן נדרש לקבל ייעוץ מקצועי מצד חברה המתמחה בתחום של קידום אתרים, כל זאת בכדי לבצע את הבנייה וההטמעה של הקישורים באופן אפקטיבי ובהתאם לכך לראות כי בתוך זמן קצר האתר עולה בשורות החיפוש, מקבל אמינות ובהתאם לכך גם מגדיל את ההכנסות/חשיפה שלכם כבעלי האתר. בניית קישורים איכותיים מהווה חלק בלתי נפרד מפעולה של קידום אתרים, בנוסף לכתיבה של תוכן איכותי, ביצוע מחקר אודות קהל היעד וכן אופטימיזציה לאתר – נדבכים חשובים נוספים בתהליך של קידום אתרים.

 

קידום אתרים
קידום אתרים

 

פרסום כתבות יח"צ – חיוני בתקופה הזו

 

לא מעט בעלי עסקים סבורים כי דווקא עכשיו עדיף להנמיך פרופיל, ולחכות עד יעבור זעם. מדובר בטעות. נגיף הקורונה לא עתיד להיעלם בקרוב, אלא רק בעלי עסקים אשר לא ישמרו על קשר רציף עם הלקוחות כמו גם יבצע צעדים לצורך הגדלת חשיפה. דרך מצוינת לעשות זאת היא באמצעות פרסום של כתבות יח"צ באתרי החדשות הגדולים בישראל אותו מספקת חברת בסט לינקס יחד עם שרותי כתיבת תוכן איכותי. באמצעות כתבות יח"צ ניתן להעביר מסרים, לבסס את מעמדם של המנהלים והעובדים של החברה כמומחים בתחומם כמו גם ליצור קשרים עם חברות וארגונים. בשל כך, באמצעות השירות של חברת best links תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים חבילה בתפירה אישית של פרסום ויח"צ, בהתאם למטרות ברורות ועם תוכנית אסטרטגית הנבנית בהתאם למטרות שלכם.

 

Best links – כי על איכות אסור להתפשר

 

לסיכום, באמצעות הנציגים של חברת best links תוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה. נציגי החברה יעניקו לכם את המעטפת המקצועית והטובה ביותר לכל אורך הדרך, כל זאת מתוך מטרה לספק לכם את המענה הנדרש הן מבחינת בניית קישורים איכותיים לבניית אתרים, והן לטובת כתיבה של כתבות יח"צ חיוביות – כל זאת בכדי שתוכלו לעבור את התקופה הקרובה בצורה נכונה, ועם ראייה לעתיד.

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות