שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מילון כלכליסט
חדשו את הסביבה הרומנטית
חדשו את הסביבה הרומנטית 
צילום: pexels
 

האם חדר השינה שלכם רומנטי מספיק?

חדר השינה הוא ללא ספק המרחב האינטימי והרומנטי ביותר בבית

בשיתוף גודנייט 22.10.17

כשאנחנו אומרים שחדר השינה הוא המרחב האינטימי והרומנטי ביותר בבית שלכם, אנחנו מתכוונים למעשה לכך שזה מה שהוא אמור להיות. עבור כל אחד מאתנו, חדר השינה האישי צריך להיות המרחב האינטימי והאישי ביותר, וכאשר מדובר בחדר זוגי ומשותף, הוא צריך להיות לא רק אינטימי אלא גם רומנטי. חדר שינה איכותי שמתוכנן בצורה נכונה הוא אלמנט חשוב בזוגיות, שכן הוא מעודד אותנו לקרבה ולאינטימיות בין שני הצדדים במערכת היחסים. משום כך, ברור מדוע אתם רוצים להבטיח את הרומנטיקה בחדר השינה שלכם, וננסה לעזור לכם להשיג את המטרה הזאת.בכדי ליצור חדרי שינה רומנטיים, יש לתכנן אותו היטב מלכתחילה

חדר שינה רומנטי ואינטימי מתחיל בתכנון שלו. אתם צריכים לחשוב על מה רומנטי בעיניכם, וליצור את הסביבה האינטימית הזאת מסביבכם. חלק משמעותי מכך קשור לגוונים של חדר השינה. ככלל, גווני עץ נחשבים לגוונים המתאימים יותר עבור עיצוב אינטימי ורומנטי יותר. בנוסף, כדאי להשקיע גם באלמנטים בעלי צבעים חמים כמו אדום וחום – גם אלה משדרגים את האווירה הרומנטית בחדר. התכנון המקדים של חדר השינה כך שהוא יהיה רומנטי הוא משמעותי ביותר, ואם נקבל החלטות לא נכונות מלכתחילה יהיה לנו קשה מאוד לשנות אותן לאחר מכן. לכן, הקפידו על תכנון הולם כבר בשלב מעבר הדירה.

 

צילום: pexels

 

ישנם אלמנטים שונים שניתן להוסיף לחדר השינה בכדי לשדרג את האינטימיות בו

כמובן שיש לא מעט חפצים ואלמנטים שתוכלו להוסיף לחדר השינה בכדי לשדרג את האינטימיות ואת התחושה הרומנטית שבו, גם לאחר שאתם נכנסים אליו ואפילו אחרי שנים שהוא חדר השינה שלכם. דוגמה טובה לכך היא קטורת, נרות ריחניים ואלמנטים דומים – שיוצרים אווירה רומנטית וחמה בחדר השינה. גם פרחים מסוגים מסוימים יכולים להיות בהחלט הפריט המרענן בחדר השינה, שגורם לכך שהאווירה תהיה אישית ואינטימית יותר. אם אתם רוצים רענון יותר משמעותי של החדר בכדי לשדרג את האווירה הרומנטית בו, תוכלו להשקיע במרכיב עיצובי כמו תמונה או מראה חדשה, בעיצוב קלאסי שנותן לכם תחושה חמה בחדר. האפשרויות האלה יכולות ליצור רענון לטווח קצר או ארוך של חדר השינה שלכם, בהתאם לכמה שאתם מוכנים להשקיע בכך – ולחדש את הסביבה הרומנטית בחדר השינה שלכם גם לאחר שכבר התרגלתם אליו.

 

אל תזניחו את חדר השינה שלכם – הוא מהווה חלק משמעותי ממערכת היחסים ביניכם

אל תשכחו שחדר השינה שלכם הוא החדר שבו אתם מממשים את האהבה שלכם והוא החדר שעומד במרכז של הזוגיות ביניכם. אם אתם מזניחים אותו ולא דואגים לסביבה הרומנטית והאינטימית בו, אתם מזניחים הלכה למעשה את הזוגיות שלכם. אם אתם משקיעים בו מלכתחילה, ויודעים לחדש ולרענן אותו עם הזמן – אתם עושים לעצמכם שירות גדול מאוד.

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות